Menu

FoodTruck Festival: Lepeltje Lepeltje

Terug naar festivals »

FoodTruck Festival: Lepeltje Lepeltje

06-06-2025 t/m 09-06-2025 | Burgemeester Brouwerplantsoen, Amersfoort

  • Toegang: Gratis

Beschrijving:
Lepeltje Lepeltje keert met Pinksteren terug naar haar roots: het Burgemeester Brouwerplantsoen in Amersfoort, waar het festival ooit begon. De lommerrijke lanen, grasvelden en het open karakter van het park vormen het perfecte decor voor vier dagen vol lekker eten, muziek en gezelligheid. Verwacht een uitgebreid culinair aanbod uit tientallen mobiele keukens: van romige risotto en gegrilde saté tot zoete wafels, verse limonades en ambachtelijke snacks.

Het festival staat ook bekend om zijn culturele randprogrammering. Zo is er dagelijks livemuziek van talentvolle muzikanten: jazzbands, folkduo’s en funky dj’s wisselen elkaar af op het hoofdpodium. De creatieve markt slingert zich door het park met kraampjes vol handgemaakte sieraden, zeefdrukken, illustraties en unieke kledingstukken.

Voor kinderen is er een vrolijk en veilig ingericht speelveld, waar ze kunnen knutselen, hutten bouwen en genieten van theatervoorstellingen op kinderniveau. Ouders relaxen ondertussen op een kleedje met een goed glas wijn of een vers getapt biertje. De toegang is gratis en de sfeer is vriendelijk, groen en uitnodigend voor iedereen.

Lepeltje Lepeltje Amersfoort is dé plek waar stad en natuur, eten en cultuur, familie en vrienden samenkomen in een weekend vol smaak en beleving.

Deel dit artikel

foodtrucks nodig voor je evenement?

Organiseer jij een evenement waarvoor je nog foodtrucks zoekt? Plaats je opdracht dan nu op de website en ontvang direct voorstellen van foodtrucks uit heel Nederland!

Opdracht plaatsen