Foodtruck gevraagd voor Kerstborrel 18-12-2025
			Geplaatst op 30 oktober 2025
			Categorie: Barbecue / Grill | Frituur | Hamburger | Hotdog | Pizza | Tapas | Vegetarisch
			
Aanvragen
			Geplaatst op 30 oktober 2025
			Categorie: Barbecue / Grill | Frituur | Hamburger | Hotdog | Pizza | Tapas | Vegetarisch
			
					Wij houden op 18 december as. Een bedrijfskerstborrel. Het zou fijn zijn als we jullie inzet daarbij kunnen en mogen inzetten.
De opzet zal als volgt zijn:
        - 16.00 uur bijeenkomst hele Intersurgical team boven in de vergaderruimte. Jullie team bouwt dan de foodtruckplek op in de loods, is ruimte voor.
Speech van de directie, terugblik 2025 en positief vooruitzicht 2026, nieuwe producten, mooie kansen? 
-	16.30 uur hele team afreizen naar de loods die door mij in Kerstsfeer is versierd. Drinken van een kleine borrel en doen van een proostje (frisdrank divers, rode en witte wijn en bier. Hopelijk kan dat met jullie geregeld worden. Anders regelen wij dat en schenken jullie het wel uit? Optie?) Graag verzoeken wij jullie tijdens de proost een een Kerst groepsfoto te maken.
-	Dan lekker een snack vanuit jullie foodtruck,  iets wat jullie leuk zouden kunnen opperen, divers fingerfood... voorstel?????) 
-	17.00 uur kleine team activiteit, die moet ik nog gaan bedenken. Zal een spelitem worden.
-	18.00 uur hapje eten vanuit jullie foodtruck. (Nog te bedenken wat….. ik hoor graag jullie voorstel. Hebben wel ook 2 vegetarische teamleden. Graag daar wel rekening mee te houden.)
-	19.00 uur uitreiken Kerstpakket en afsluiting Kerstborrel
Ik verneem graag jullie ideeen en input in de bovenstaande eerste opzet. 
Ik kijk uit naar de offerte en de reactie.
* Deze opdracht is gesloten door de opdrachtgever.					
De opdracht is niet meer actueel.
Reacties op dit bericht zijn uitgeschakeld door de opdrachtgever.