Menu

Aanvragen

Alle aanvragen »

Foodtruck gevraagd voor Wekelijks muziekfestival

Geplaatst op 27 juli 2022
Categorie: Aziatisch | Barbecue / Grill | Biologisch | Broodjes | Burrito's | Frituur | Hamburger | Hotdog | Overig | Pannenkoeken / Crêpes | Pasta | Pizza | Pulled Pork | Salades | Soep | Taco's | Tapas | Tosti | Vegan | Vegetarisch | Vis

  • Ik ben op zoek naar een foodtruck of een masterchef die in een volledig uitgeruste foodcontainer op 4, 11, 18 en 25 augustus van 16:00 - 22:00 uur de lekkerste gerechten kan bereiden. Locatie is een volgeboekte camping in Bloemendaal. Betreft vrije verkoop klus, voorgaande jaren was er een omzet van €1.000-€1.500 per keer. In geval van slecht weer gaat het festival door (deels overdekt) maar dan zullen er minder bezoekers zijn.

    Vanuit de aanwezige foodcontainer wordt er normaal gesproken het volgende aangeboden: patat / sate / burgers / bittergarnutuur / pancakes. Maar een ander aanbod is ook prima. En mocht er interesse zijn om ook in de weekenden in augustus en september (zaterdag/zondag) te komen dan is dat bespreekbaar.

    Dus: is jouw agenda nog niet vol (genoeg) en kun jij de bezoekers van een kleinschalig festival van lekker eten voorzien? Dan hoor ik graag van je! De voorkeur gaat uit naar iemand die in ieder geval alle genoemde donderdagen beschikbaar is.




    * Deze opdracht is gesloten door de opdrachtgever.

    • Datum: 04-08-2022
    • Plaats: Bloemendaal
    • Betaling door: Gasten
    • Budget (€): 1000
    • Faciliteiten op locatie: Water & elektriciteit
    • Aantal personen: 400
  • Deel dit bericht via:

Reageren niet meer mogelijk

De opdracht is niet meer actueel.

Reacties op dit bericht zijn uitgeschakeld door de opdrachtgever.

« Vorige
Bericht 1736 van 6236
Volgende »